superbmisschienzogeknogni
Forumguru
Nieuwe tekst volgt, teksten typen.op telefoon toch niet zo handig
Ook een mooie auto maar echt stuk kleiner voorial voorinMet de nieuwe Seat Leon SW (vergelijkbaar met de Octavia Combi) is je probleem misschien opgelost?
Kun je full-led nemen. Hoef je echt nooit meer een lampje te wisselen.![]()
Octavia combi III is niet echt ruimer als de Leon III ST voorin. Kofferbak van de leon is wel 20 liter minder, maar dat ga je echt niet merken op die hoeveelheid. Blijft een kwestie van smaak wat je mooier vindt maar qua ruimte ontlopen golf/octavia/leon elkaar nauwelijks.
Dank voor vele reacties. Dat een
golf en leon en zelfs .a3 op gelijk platform is gebouwd. Wil zeker niet zeggen even ruim.. op you tube kun je ook een vergelijk vinden van een duits blad en komt ook duidelijk naar voren dat leon van binnen kleiner is. Dus als ik kans krijg ga ik voor 20 tdi combi
@ferry, met de bank plat inderdaad meer, maar wanneer rijdt je nu met de bank plat en de auto van voor tot achter tot het plafond volgestouwd?