En voor 14 speakers is er wel plek in de hoedenplank?de originele plek voor die pioneer's (ovale) is echt krap.
Hoedenplank, fabia combi met oprolbaar hoedenplank ?En voor 14 speakers is er wel plek in de hoedenplank?
Ik had er ook een bij gezet..in mijn meisje haar Fabia 1 4 speakers in de hoedenplank gedaan.
Misschien een tipje: ik heb er links en rechts 2 sub's ingebouwd met een simpel versterkertje van 100W, werkt perfect en klinkt erg goed!Ik heb dus sinds een poosje een Fabia Combi elegance, maar ons is opgevallen dat er achterin geen speakers zitten.
Zit dit er niet standaard in?
Zo nee...liggen er wel kabels of moet ik die dan ook zelf daar heen trekken?
Weet iemand ook zo welke maat er achterin zit?
Misschien een tipje: ik heb er links en rechts 2 sub's ingebouwd met een simpel versterkertje van 100W, werkt perfect en klinkt erg goed!
In mijn Elegance van 2005 zaten ze niet aan de zijkanten achter, moest ik inbouwen samen met de tweeters in de achterportieren, kabels trekken voor speakers en voeding van de eindtrap naar voren, beetje werk maar wel leuk!Weet je dat zeker? In mijn Combi Elegance van 2001 zaten wel degelijk speakers naast de kofferbakafdekking, in die roostertjes. Dan moet het al in een bepaald jaar veranderd zijn.
Ik wil achterin gewoon een goed geluid, maar dat gaat wel lukken met een JBL-setje....Wil je alleen geluid op meer plaatsen, of wil je ook mooier geluid?
Kan me niet voorstellen dat ik het geluid vor nog kan verbeteren...Ook aan het geluid in de voordeur valt veel te verbeteren, maar dat is wel een hele klus.
Verdorie, ik mis mijn auto
Vaak merk je pas als het anders is dat het daadwerkelijk véél beter kan. Ik zelf vond mijn wagens altijd prima klinken tot ik weer eens iets anders hoorde en dacht "tja.."
In Nederland mis ik de Fabia. In Australië zou ik de Pajero missen :489:Welke van de 7 ??:680: