Motorkap onderdeelnummer

Ik moet op zoek naar een nieuwe motorkap voor mij 2018 Octavia :mad: Ik kom 2 onderdeelnummers tegen, maar het is me niet duidelijk welke ik moet hebben. Heeft iemand de mogelijkheid om het nummer op te zoeken? En dan ook de vraag: past de motorkap van de eerste reeks (2013-2017) Octavia 3 ook op de tweede reeks? Ben met name benieuwd of 5E0823031 past.
 
Laatst bewerkt:

SteGo

Donateur
Volgens de gratis tool Carprog2 zou 5E0823031B het juiste nummer moeten zijn.
Schermafbeelding 2025-02-21 203111.png

En even afgezien van dat het geen gezicht is past die 'oude' motorkap (5E0823031) dan toch sowieso al niet rondom de grille?
octa.jpg
 
Laatst bewerkt:
Kak, dat is inderdaad een heel andere vorm. Bedankt voor de info, vooral de foto’s helpen enorm! En volgende keer kan ik zelf Carprog2 raadplegen, ook weer makkelijk :giggle:
 
Koop meteen nr 28 en 29 erbij. Die afdekking maakt de kap wel ‘af’ mocht je die nog niet hebben. Oorspronkelijk bedoeld voor de diesels zodat die in de koude maanden net ff wat sneller op bedrijfstemperatuur komen (althans, dat is het idee..)
 

EldeMan

Actief lid
@Disaster-Master;
Weet jij of 28 en 29 samen verkocht worden?
Kopacek verkoopt die afdekking. Die staat bij mij nog op het lijstje.
Ik neem aan dat het als set verkocht wordt, maar gelet op bovenstaande tekening twijfel ik daar nu aan.
 
Ik dácht het niet. Die zijn volgens mij los van elkaar. Ik kan het me niet heugen. Heb destijds ook losse items bij de dealer besteld. En volgens mij heb ik toen al die klemmetjes mee besteld.
 

SteGo

Donateur
De tekening is toch duidelijk? Als je 28 besteld krijg je de motorkapisolatie + 29, de klemmen.
Mocht je echter een keer een klemmetje breken dan kun je de klemmen wel gewoon los bestellen. ;)
 
Oh, nou, dan zullen ze erbij hebben gezeten.. misschien kan ik er nog een foto van vinden.. nee, niks. :arghh:
 
Laatst bewerkt:

EdK

Forumguru
Tsja op bepaald moment dan is een leesbril echt handig.....
Maar weet het, een ieder zit in begin nog in een ontkenning fase ...
Maar Hans A heeft momenteel wel weer aanbiedingen.....
 

EldeMan

Actief lid
Ik ben die fase al lang gepasseerd.
Ik heb me er al bij neergelegd dat ik inmiddels behoorlijk tot de categorie 'mannen van middelbare leeftijd'. :D
 
Bovenaan Onderaan