SkodaHarry
Nieuw lid
Mijn navigatie geeft veelvuldig foute maximale snelheden aan. Met name op wegen in het buitengebied waar 60 km per uur gereden mag worden geeft de navigatie 50km per uur aan. Hebben jullie dat ook?
Erg handig vooral wanneer je in bergachtige gebieden geen internet verbinding hebt.Mijn tip: Google Maps via Apple Carplay.
Nee Fabia 123 ik heb daar iets van vroeger op een rommelmarkt voor gevonden.Mijn tip neem in dat geval een overlevingspakket mee.
Dat betrof toeristen die per bus (met of zonder vleugels) naar een ver land zijn gereisd zonder onderweg enig besef van de omgeving te hebben en tevens niet werden gehinderd door topografische kennis. Het ligt toch een beetje anders als je naast de chauffeur zit met de kaart op schoot en dus aan voorbijkomende plaatsnamen kan afmeten hoe de reis vordert.Niet iedereen kan kaart lezen. Dat begon lang geleden op tv al fout te lopen wanneer de vakantieman toeristen de kaart liet zien en de kaartlezers rustig 1000 of meer kilometers mis zaten.