Nieuwe trekhaak !

Kees62

Actief lid
Na veel zoeken, oa op dit forum, toch een trekhaak gevonden voor een redelijke prijs. € 473,47 inclusief BTW en montage. Ik moest er even de grens voor over maar omdat ik in brabant woon was dat te doen. Trekhaakpunt.be in Lommel, net onder Valkenswaard (Eindhoven)

Via mail afesproken, ik stond voor vandaag 7 uur op de planning. 7 uur werd eraan begonnen, om 8 uur stond ik wer buiten
Omdat het alleen voor een fietsendrager is heb ik een vaste trekhaak met 7 polige stekker genomen. Zojuist de fietsen eens gemonteerd, 2 fietsen + drager 52 kg, daar moet ik nog 2 kg van afsnoepen.
Proefrit gemaakt, stukje snelweg en wat binnenwegen. Geeft geen krimp hoewel je wel merkt dat je een gewicht achter je autootje van 850 Kg hebt hangen. ook in het scharnier van de omklapbare fietsendrager zit wat speling.
Inclusief kentekenplaat 493€ kwijt.
Ik zie dat de auto precies 1cm inzakt als de fietsen erop staan. Wij rijden met z'n tweeën, wegen samen 125 kg dus ik durf het voorlopig wel aan zonder hulpveren.

Kortom, blij mee
 

Bijlagen

  • trekhaak0.jpg
    trekhaak0.jpg
    94,6 KB · Weergaven: 59
  • trekhaak1.jpg
    trekhaak1.jpg
    47,1 KB · Weergaven: 65
  • trekhaak2.jpg
    trekhaak2.jpg
    97,6 KB · Weergaven: 59
  • trekhaak3.jpg
    trekhaak3.jpg
    87,6 KB · Weergaven: 61
Laatst bewerkt:

Canon-Eye

Forumguru
Ik ben toch wel erg blij met mijn fietsdrager die, dankzij de 13-polige aansluiting, ook beschikt over een goed werkend mistachterlicht plus achteruitrijlichten.
 
  • Leuk
Waarderingen: Tees

Tees

Donateur
Ik snap de overweging voor een 7-polige stekker wel als je alleen een fietsendrager erop gebruikt. Ik heb op m'n F1 een paar jaar geleden ook gekozen voor een 7-polige, maar dat kwam ook omdat een 13-polige héél veel meer werk zou zijn (heb t zelf gedaan)

Neemt niet weg dat een 13-polige veel meer bij de tijd is. Dus voor een modernere auto zou ik altijd voor 13-polig gaan. Is er bij jou ook een trekhaakmodule geplaatst en ingeregeld voor dat geld?
 

Kees62

Actief lid
Ik ben toch wel erg blij met mijn fietsdrager die, dankzij de 13-polige aansluiting, ook beschikt over een goed werkend mistachterlicht plus
Mistachterlicht zit in een 7 polige stekker. Achteruitrijlampen niet maar die zitten ook niet op mijn fietsendrager.
 
  • Leuk
Waarderingen: EdK

Kees62

Actief lid
Neemt niet weg dat een 13-polige veel meer bij de tijd is. Dus voor een modernere auto zou ik altijd voor 13-polig gaan. Is er bij jou ook een trekhaakmodule geplaatst en ingeregeld voor dat geld?

Ik begrijp dat een standaard 7 polige kabelboom gemonteerd is. Merk weet ik niet, wss eigen merk.
 
Laatst bewerkt:

Kees62

Actief lid
Ik zie dat ik verkeerd omschrijf Het is ook een vaste trekhaak maar de fietsendrager zit een draaipunt in zodat je de fietsen met drager en al kunt laten zakken zodat de achterklep open kan.
 
Bovenaan Onderaan