Uitvallen na starten

Ik had er een tijd geleden al wel eens last van dat de Skoda niet startte. Sleutellampje brandde dan maar startte dan wel weer als ik de sleutel er opnieuw in deed.

Nu heb ik de auto geschorst staan en laatst was de accu leeg. Na het opladen gewoon gestart en een rondje gereden, buiten stil gezet en toen ik even later weer wilde starten sloeg die wel aan maar viel meteen weer uit en dat is na een aantal keren proberen nog steeds zo. Accupool los gehad maar dat hielp niet. Ook doet de tellerunit een beetje raar.

Gaat over een 1.8 20 kleppertje.
Iemand een idee?
 

Joske

Forumguru
lijkt de startonderbreker die inkomt :)

heb je geen andere sleutel waarmee je kan starten?
 

Antera

Donateur
Is je startonderbreker. als je tellerklok raar doet zal vermoedelijk je teller het probleem zijn daar zit namelijk ook en deel van de startonderbreker in. Weet wel iemand die een andere teller kan inleren of je startonderbreker kan uitschakelen. Moet je alleen de benodigde delen opsturen en heb je die binnen 2 dagen weer terug
 
Bovenaan Onderaan