Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een browser zoals Microsoft Edge of Google Chrome te gebruiken.
Duimstok of rolmaat erbij - meten is weten...
En kijk even hoe dat uitkomt met de sproeier. Bij de Fabia II zit de sproeikop bij de as van de sproeier, bij de OII bij het 3e remlicht.
Daarvan weet ik de sproeierpositie niet. Gewoon even goed opletten of dit mogelijk verschil maakt in de passing (bv. een andere diameter van het asje of zo).
Nee O2 past niet heb die van een Golf 5 ook al gepakt maar helaas past het kapje dan niet goed. Wisser wel. Heb deze nog liggen maar geen tijd gehad de boel aan te passen. Voor zitten de flatblades er al op van een Bora compleet met armen
Wat past er niet met het kapje van de Golf v? Ik had voor op mijn Ibiza de onderkant van de kap wat afgeschuurd zodat ie wel paste, anders schraapte de kap over mijn raam heen.
Vertaling voor de O1FL:
Arm VW Touran - 1T0 955 707 A (bevat geen afdekkapje)
Wisrubber VW Polo - 6Q6 955 425 A
Afdekkapje wisser Octavia2 Combi - 1Z9 955 435
Even in het algemeen: altijd opletten waar de sproeier zit, bij de Fabia I is dat bijvoorbeeld bij de hatchback en de combi verschillend, en daardoor zijn kapje en arm bij de combi en hatchback niet uitwisselbaar. Er is door alle variaties ook niet makkelijk te bepalen of een ander type wisserarm gaat werken: het is vooral een kwestie van trial & error of afgaan op de ervaring van anderen.
Zoals ik al zei het past en functioneerd zonder problemen, schuurt nergens aan. En heb uit betrouwbare bron dat de ruitenwissers voor van een golf 4 hetzelfde is.
Deze site maakt gebruik van cookies om de inhoud te personaliseren, jouw ervaring aan te passen en om je ingelogd te houden als jij je registreert.
Door deze site te blijven gebruiken, stem je in met ons gebruik van cookies.