Vrijdag mijn achteruitrijcamera ontvangen, en nog snel een nieuw tabletje besteld want op android 4.1 bleek longcoding niet meer te werken.
Gistermorgen met behulp van de handleidingen op het forum begonnen en om 14u beeld. Is wel mooi speelgoed.
Het betreft een camera met bewegende lijnen.
Gisteren mijn start/stop module van Ebay geplaatst. Was letterlijk 5 minuten werk. Gedaan nu met telkens
manueel de start/stop af te zetten. Handige upgrade.
De RS is inmiddels al 5 jaar geworden. Zonder problemen of kosten buiten het normaal onderhoud. Het kriebelde al lang voor iets nieuws en heb dus al 2 maand iets nieuws in de bestelling staan. Terug naar Ford. Namelijk Ford Focus ST automaat.
Natuurlijk, maar word pas ten vroegste november geleverd. De Golf was ook een optie geweest maar de overname van de RS heeft de doorslag gegeven. Overnamebod bij de grootste VAG dealergroep in Limburg was eigenlijk wel heel laag.
Deze site maakt gebruik van cookies om de inhoud te personaliseren, jouw ervaring aan te passen en om je ingelogd te houden als jij je registreert.
Door deze site te blijven gebruiken, stem je in met ons gebruik van cookies.