hemi24
Forumguru
Mocht er iemand zijn die hier wel meer over weet, dan hoor ik het graag.
Even zoeken in dit geweldige forum:
http://www.skodaforum.nl/board/showthread.php?t=9148&page=2[/URL]
Mocht er iemand zijn die hier wel meer over weet, dan hoor ik het graag.
Dat wist ik nog niet, weer wat geleerd.:winkie:...gewoon een route rijden en deze wordt opgeslagen zodat je exact de zelfde route nog een keer kan rijden.
Dat wist ik nog niet, weer wat geleerd.:winkie:
Dit werkt dmv ritpunt navigatie, voor dat je weg rijd drukje op record en zo wordt dus je hele rit opgenomen en kan dus later terug zien of deze route kiezen.Dito, dit vraagt om meer uitleg!
De kaarten versie V6 zijn leverbaar! Ze zijn in ieder geval te bestellen via Volkswagen duitsland en die passen naadloos in een Skoda. zie:
http://www.volkswagen-zubehoer.de/s...tions-DVD-Westeuropa--V6----fuer-RNS-510.html
Dacht dat dat verboden was hier
De dvd is trouwens ook sinds deze week bij de VW dealer in amsterdam te koop ( die bij de arena zit )
Daar is al een draadje over, niet ook hier die discussie.Ik wist niet dat iets lenen verboden was of strafbaar?????![]()
Daar is al een draadje over, niet ook hier die discussie.
[moderatorbreak]Ik sprak JOU aan over je 'lenen'-opmerking.PFFFFFFFFFFFFFFF.......................wie begint er hier over.
Even aub de juiste persoon aanspreken die er over begint.
Alvast bedankt.
Das nou weer jammer om te lezen!
Heb je een aardig systeem in je auto, moet je je behelpen met oude mapdata...
Volgende keer toch maar een draagbaar systeem?!?
[moderatorbreak]Ik sprak JOU aan over je 'lenen'-opmerking.
Verder mag je wat mij betreft iets minder achter uit de keel reageren.
Ook alvast bedankt.[/moderatorbreak]