Ik laat mijn systeem iig etsen. En gelijk al ramen ook, zodat van buiten duidelijk is dat de stickers geen loze kreet zijn.
Daarnaast gelook ik ook niet zo in een standaard autoalarm. Dat schrikt ze niet meer af. Je moet er voor zorgen dat ze langer bezig tijd, dus tijd winnen.
Ik ga er even vanuit dat een dief wel even naar binnen gluurt en dan moet er duidelijk zijn dat er wat 'voorzieningen' getroffen zijn.
Ik zat al te denken om de Columbus vanaf de achterkant te voorzien van een staalkabel met aan het eind een staalplaatje dat bereikbaar /zichtbaar is van de bestuurderstoel. Daar wilde ik een gekleurde Kensington notebookkabel aan hangen die dan aan het stuur vast gemaakt wordt. Maar deze is beter:
PA400U | Targus DEFCON® 1 Ultra Laptop Computer Security System
Heb je een kabel, een duidelijk LED-lampje ter indicatie en een hoop lawaai als ze het toch proberen bij elkaar in een betaalbare en kleine oplossing.
Ja, ik weet dat je die kabels zo doorknipt, maar dan moeten ze eerst thuis een tang gaan halen. Een junk loopt wel met een betonschaar rond...een Columbus dief eerder met een schroevendraaier.
Maar de aan de andere kant: hoe moeilijk moet het voor een fabrikant zijn om de code in je sleutel van je auto ook te gebruiken voor je navigatie ? En laat ze maar zorgen dat het alleen via een directe link met VAG aan te passen is via de dealer. Er zijn genoeg andere alternatieven voor mensen die minder wensen te betalen.... VW en AUDI rijders betalen trouwens standaard overal te veel voor
![wink2.gif ;) ;)](/forum/styles/skodaforum/xenforo/smilies/wink2.gif)