EvilKnievel
Actief lid
Er zijn ook zat nieuwe Kodiaq rijders zonder problemen, maar die hoor je hier niet 

Waarom een auto van (iets meer dan?) 2 jaar inruilen?Ik ben daarom ook erg bang om nu het nieuwe model te kopen en mijn perfecte sportline van 2023 in te gaan ruilen en een hoop ellende op mijn nek te halen
Ik herken dit ook, voelt het soort van aankomen in je pedaal. Ik heb wel het idee dat het vaak alleen in het begin van een rit is....Hi,
Ik heb mijn kodiaq nu zo`n 3 maanden en ik heb een probleem met remmen op lage snelheid. Als ik langzaam rijd, wordt de werking van de remmen minder (ik kan het al voelen aan het rem-pedaal) en uiteindelijk grijpt de ABS in.
Sowieso vind ik het remgedrag van de auto heel wisselend per rit.
Herkent iemand dit probleem?
Alleen dat laatste stukje... Het lijkt alsof vlak voor je stilstaat de regeneratie stopt en er een soort aanpassing is in het remgedrag.
Dat is toch wel gek, mijn kodiaq heb ik 15.02 opgehaald met software stand 2560 en 4047, en radio database 1.31.52Mijn Kodiaq is afgelopen maandag weg geweest voor het 'in P schieten' probleem en een grote software update (terugroepactie) ivm veel meldingen van hulpsystemen.
Guess what...... Een paar dagen later heb ik alle problemen en meldingen wel weer gehad. Van niet kunnen uitparkeren tot allerlei waarschuwingen de eerste minuten na de (koude) start.
Update gegevens: Hardware H10, Software 2460, ABT hardware H41, ABT software 4043, navigatiebase 25.1, radiodatabase 1.31.44, Media codec 3.1.4
Er kan ook verschil zitten tussen PHEV en MHEV softwareDat is toch wel gek, mijn kodiaq heb ik 15.02 opgehaald met software stand 2560 en 4047, en radio database 1.31.52
heb geen hulpsysteem storingen, geen lege 12v accu alleen hendel cruisecontrole is lam. Waarom upgraden ze die van jou daar niet naar toe dan?
Inmiddels de info gehad dat alle Kodiak II met een softwareversie op de laadunit <= 3093 dit probleem hebben en dat ze deze vooralsnog niet kunnen upgraden door een conflict met andere software in de auto. Hier is voorlopig geen oplossing voor. Ook de workaround “in P zetten voor uitschakelen en laden tot max 80%” werkt hier niet.Kleine update, het niet electrisch kunnen gebruiken doordat de 12 volt accu bij laden leegloopt. Dealer / importeur geeft aan dat dit een software probleem is waar geen tijdlijn voor een oplossing gegeven kan worden. Is een bekend probleem. Na tientallen e-mails back and forth nu juridische hulp ingeroepen om lease contract wegens wanprestatie te laten ontbinden. Betaal immers voor een hybride auto, niet voor een benzine auto met een klein tankje die een zinloze accu moet meeslepen en bovendien maar 2/3 van het geadverteerde vermogen levert.
Ps. In de plastic rand boven het dashboard zit de camera die kijkt of je nog wakker bent, en ook de overspannen “Emergecy Assist” aanstuurd. Een stukje zwarte tape hierover doet het ding zonder foutmelding zwijgen, geen last meer van gehad.